Państwowa Straż Rybacka w Opolu
,,Szarpakowcy" wyruszyli na tarło leszcza
- Szczegóły
- Opublikowano: czwartek, 16, kwiecień 2015 11:37
W dniu 15 kwietnia 2015r. patrol PSR po raz kolejny zatrzymał mężczyznę, który dokonywał połowu ryb na tarlisku leszczowym zbiornika Otmuchów przy użyciu ,,podcinki". Przypominamy! połów metodą kaleczącą zagrożony jest grzywną, karą ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
