Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Informujemy, iż podczas imprez, wydarzeń organizowanych przez PSR w Opolu mogą być wykonywane zdjęcia utrwalające Państwa wizerunek, które to następnie będą publikowane np. w mediach społecznościowych, na stronie PSR. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody na publikację swojego wizerunku, prosimy o jednoznaczne zaznaczenie tego faktu w trakcie wykonywania tychże zdjęć.
Państwowa Straż Rybacka w Opolu
20-03-2019 - 04:13

Zatrzymanie kłusowników w Turawie

1 kwietnia br. po kilkudniowej obserwacji zbiornika Turawa w godzinach wieczornych strażnicy PSR zatrzymali 3 mężczyzn z workami pełnymi ryb,

które wyciągneli z zastawionych wcześniej sieci. Czwarty wspólnik dojechał samochodem nad wodę po ,,świeży towar" w stanie wskazujacym na spożycie sporej ilości alkoholu. Wszyscy czterej zostali zatrzymani i przekazani w ręce funkcjonariuszy Policji z Ozimka. Łupem kłusowników padły sandacze, okonie i leszcze ( razem 42kg). Ryby przekazano PZW jako uprawnionemu do rybactwa.

turawa_1

turawa_2

turawa_3

turawa_4

turawa_5

turawa_6

2019  Państwowa Straż Rybacka w Opolu