Nielegalne polowanie kuszą
- Szczegóły
- Opublikowano: wtorek, 22, maj 2012 06:26
W dniu 18 maja w trakcie patrolu wód w rejonie Lewina Brzeskiego zatrzymano mężczyznę dokonującego połowu ryb kuszą w zbiorniku Ptakowice. Nie posiadał karty łowiectwa podwodnego ani zezwolenia uprawnionego do rybactwa. Teren połowu nie oznakował wymaganym pływakiem koloru żółtego. Przypominamy wszystkim wędkarzom i amatorom podwodnych polowań, że na wodach Okręgu PZW Opole nie wolno używać kusz.
![]() |
![]() |



