Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Informujemy, iż podczas imprez, wydarzeń organizowanych przez PSR w Opolu mogą być wykonywane zdjęcia utrwalające Państwa wizerunek, które to następnie będą publikowane np. w mediach społecznościowych, na stronie PSR. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody na publikację swojego wizerunku, prosimy o jednoznaczne zaznaczenie tego faktu w trakcie wykonywania tychże zdjęć.
Państwowa Straż Rybacka w Opolu
20-03-2019 - 04:16

Krzyż Zasługi dla pracownika PSR

Miło nam poinformować, że nasz pracownik Eugeniusz Krawczyk otrzymał z rąk Wojewody Opolskiego Ryszarda Wilczyńskiego Brązowy Krzyż Zasługi nadany przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej .

odznaczenie odznaczenie_2
-
ustanowiony w 1923 r. - dzieli się na trzy stopnie: Złoty, Srebrny i Brązowy.
Nadawany jest osobom, które położyły zasługi dla Państwa i obywateli spełniając czyny przekraczające zakres ich zwykłych obowiązków, a przynoszące znaczną korzyść Państwu lub obywatelom, a także za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków zawodowych, ofiarną działalność publiczną, ofiarne niesienie pomocy oraz działalność charytatywną.

2019  Państwowa Straż Rybacka w Opolu